הסיפור

Content builds relationships, Rlationships are built on trust

Andrew Davis

בדיוק הזמן ל-Smartketing

נעים להכיר!

Smartketing היא קהילת בעלי עסקים ויזמים שנולדה מתוך הרצון לשבור כמה מיתוסים לגבי שיווק, דיגיטל וניהול עסקים ולצמוח יחד מתוך ידע שיש מאחוריו בסיס אמיתי, עדכני ורלוונטי. ידע שיש לו גב.

כבעלי עסקים, בין אם אנחנו עוסקים בשיווק כמקצוע או משווקים את העסק שלנו, אנחנו מוצפים במידע. כל אחד מאיתנו יוצא למירוץ מול רעיונות, המלצות ואסטרטגיות – מידע שלא מפסיק להגיע, שמציף את הרשת ולעיתים מסחרר. זהו מירוץ שבו אנחנו מתבקשים לספוג הכל.

אנחנו קוראים ולומדים ומתנסים. אנחנו נחשפים למאות שיטות, סיפורי הצלחה, רעיונות, הנחות שווא, טרנדים לרגע ומגמות שנשארות איתנו. אנחנו פוגשים רשתות חברתיות שמחליפות מדי יום את הזהות שלהן, יועצים ומנטורים שקמים ומספרים לנו מה צריך ומה חובה – ואנחנו מרגישים, לגמרי בצדק, מוצפים לחלוטין.

אנחנו צורכים ידע ובעצם, לא יודעים מה מתוך כל זה נכון, אמין ומקצועי.

קהילה לומדת, משתפת, מתקדמת

את Smartketing הקמנו מתוך המחשבה שאפשר למצוא בתוך הקש את חוטי הזהב.

צירפנו לקהילה אחת, שכל הזמן גדלה, אנשים שאוחזים במידע מדויק, מקצועי ואיכותי שלא נשען על טרנדים חולפים או שמועות, אלא יש בו אמת רלוונטית, פרקטית וחשובה.

קיבצנו כאן כותבים שמאחוריהם דרך ארוכה בעולמות התוכן שמתקשרים למסע שעושים היום בעלי עסקים. ביקשנו מהם להעביר הלאה את הידע הרב שצברו לאורך זמן, מתוך ניסיון אמיתי בשטח ומתוך יכולת לסנן בין העיקר לתפל.

כל מי שתורם לקהילה מקבל הזדמנות גדולה לחשוף את העשייה שלו לקהל חדש ומאד ממוקד ומדויק, להעביר הלאה מידע וערך וליצור חשיפה לעסק בפלטפורמות השיווקיות בהן אנחנו מקדמים את הקהילה ואת התכנים שלה. זהו מצב של Win Win – וזוהי ההגדרה הכי טובה בעיננו לקהילת עסקים שבה כל אחד יוצא עם רווח משלו ומעניק גם לאחרים.

מאגר מידע דיגיטלי שיוצר דיון ברשת

בחסותו של ד"ר Smartkat שמלווה כאן את הקהילה שלנו, צעד אחר צעד, יצרנו כמה מקומות חמים שבהם נוכל להיפגש.

כאן באתר תוכלו למצוא מאגר מידע דיגיטלי שבו מתפרסמים כל הזמן מאמרים חדשים ותכנים שנכתבים על ידי צוות הכותבים המסור שלנו, שמאגד מומחים מעולם העסקים, הדיגיטל והשיווק בכלל. בנוסף, תוכלו להתעדכן ולמצוא סדנאות, כנסים ואירועים מיוחדים לבעלי עסקים.

בקהילה הפייסבוקית שלנו – Smartketing – עולם השיווק החדש – תוכלו להתייעץ, לשאול שאלות, להשתתף בפעילויות שיוכלו לקדם את העסק שלכם ולהיחשף לאינפורמציה חדשה ומעודכנת, לאג'נדות מעניינות בשיווק ודיגיטל ולהתחבר לבעלי עסקים בתחומים שונים.

אנחנו מזמינים גם אתכם לתרום מהידע שלכם, כאן באתר ובקבוצה וליצור אפיק שיווקי חדש בפלטפורמה קהילתית שמקדמת אתכם ואת העסק שלכם.  (לינק להצטרפות לכותבים)

עבורינו, אלו הצעדים הראשונים של קהילה מתפתחת, לומדת יחד ומעמיקה, שמאחוריה לכל אחד יש סיפור דיגיטלי משלו וידע עשיר להעניק לאחר.

יש לכם שאלה על סמארטקטינג?

אולי תמצאו את התשובה ממש כאן

נבחרת הכותבים שלנו מתגבשת כל הזמן. היא כוללת אנשי עסקים מומחים בתחומי השיווק, הפיתוח העסקי, הייעוץ הארגוני והעסקי, ניהול, דיגיטל, תוכן ופיננסים. מתוך הרצון ליצור במקום אחד קהילה שמשתפת בנדיבות ובאחריות מהידע שלה, אנחנו שמחים תמיד להכניס למאגר הכותבים מומחים חדשים.

כדי להצטרף ככותבים צריך למלא את הפרטים בטפסי ההצטרפות. לאחר מכן, ניצור קשר לגיבוש שיתוף הפעולה ונושאי הכתיבה. אנחנו פותחים את שערי הקהילה לכל מי שירצה לתרום מהידע שלו, באחריות, מקצועיות ואמינות מלאה – אבל דואגים לבדוק לפני שהתוכן רלוונטי, עדכני ומעניין.

לצד האפשרות לתרום לקהילה דרך שיתוף ידע מקצועי, ההצטרפות לנבחרת הכותבים מספקת הזדמנות לפתוח אפיק שיווקי חדש. סמארטקטינג היא פלטפורמה שיווקית לכל דבר – אנחנו יוצרים עבור הכותבים שלנו חשיפה לתוכן דרך שיתוף בקבוצת הפייסבוק של הקהילה, קידום ברשתות החברתיות – מפייסבוק ועד לינקדאין וקידום האתר כך שיגיעו אליו כל הזמן אנשים חדשים. כל הדברים האלו מייצרים חשיפה עבור הכותבים שלנו, שיכולים להתחבר לקהל שלהם דרך שיתוף ומתן ערך אמיתי. 

מבחינת התוכן והן מבחינה לשונית. עם זאת, אנחנו דואגים לקרוא את כל המאמרים ולתת את אישור הפרסום הסופי. 

אנחנו שואפים שהתוכן שיועלה לאתר יהיה איכותי, קריא ורלוונטי ומבקשים מהכותבים שלנו להקפיד על מבנה נכון של מאמר, לבצע הגהה ולדאוג שהמאמר קריא הן

קהילת עולם השיווק החדש – Smartketing  מחכה לכם גם בפייסבוק. הקבוצה מונה כיום כמה מאות אנשים וגדלה כל הזמן. בקהילה הפייסבוקית שלנו אפשר להעלות שאלות ודיונים בנושאים החופפים לנושאי התוכן כאן באתר, להתייעץ, לשמוע פידבק או לחלוק מידע רלוונטי. 

סמארטקטינג היא קהילת בעלי עסקים ויזמים שנולדה מתוך הרצון לשבור כמה מיתוסים לגבי נושאים כמו שיווק, ניהול העסק, דיגיטל, פיננסיים ועוד. רצינו לרכז תחת קורת גג אחת מומחים שיכולים להגיש תוכן רלוונטי, נדיב ועדכני על הנושאים האלו ועל נושאים נוספים שמעסיקים אותנו כבעלי עסקים ולאפשר להם לקבל חשיפה לתכנים, תוך כדי שיתוף עם הקהילה שמסביב. 

צירפנו לקהילה אחת, שכל הזמן גדלה, אנשים שאוחזים במידע מדויק, מקצועי ואיכותי שלא נשען על טרנדים חולפים או שמועות, אלא יש בו אמת רלוונטית, פרקטית וחשובה. הקהילה פועלת כאן באתר, בקבוצת פייסבוק ובזירות נוספות ברשתות החברתיות. וזוהי רק ההתחלה.

 אנחנו מתייחסים לסמארטקטינג כעוד פלטפורמה שיווקית, פלטפורמה שבעצם חוצה בין אתר, רשתות חברתיות, קהילה שוקקת חיים ופלטפורמות שיווקיות נוספות. מי שכותב ומעניק ערך לקהילה שפועלת כאן, זוכה לחשיפה משמעותית בכל המקומות האלו ויוצר לעצמו בעצם אפיק שיווקי חדש. 

היה לנו חשוב שלצד שיתוף במידע רלוונטי ויצירת קהילה שחולקת ומייעצת, כל אחד מהכותבים שלנו יהנה מתמורה שיווקית לעשייה שלו.

 מאחורי סמארטקטינג נמצאים יזמים בתחום השיווק הדיגיטלי, יועצי שיווק ובעלי עסקים מנוסים, שפועלים בתוך הקהילה העסקית כבר לא מעט שנים. עם זאת, בחרנו לשים את עצמנו מאחורי הקלעים כדי לאפשר לקהילה לצמוח באופן שווה, ללא אג'נדה מסחרית. 

אנחנו שואפים שהקהילה תהיה מגוונת ויהיו בה יזמים מכל קצוות העשייה העסקית, אשר תורמים בשמחה מהערך והמקצועיות שלהם וזוכים לחשיפה משמעותית בקרב אנשי הקהילה.

סגירת תפריט

יש לך אירוע?

שלח.י לנו את הפרטים