נבחרת הכותבים שלנו מחכה למומחים חדשים

כל הנבחרת והמאמרים

בעידן של עומס מידע, מיתוסים שנקבעים כעובדות ועבודה שמרגישה לפעמים בודדה, אין כוח גדול יותר מכוח הקהילה. אנחנו מזמינים את חברי הקהילה שלנו להצטרף לנבחרת הכותבים, שמורכבת ממומחים בתחומי השיווק, הדיגיטל וניהול העסקים.

המאמרים כוללים שיטות, כלים, דעות ואפשרויות למידה ומחקר – כל מילה נבדקת ונסקרת, כך שנוכל להיות בטוחים שמדובר במידע רלוונטי ואחראי, שיתרום לחברי הקהילה.

פרסום המאמרים בקהילה הוא מצב של Win Win עבור כל בעל עסק שמחפש פלטפורמה חדשה לקדם את העשייה שלו. אנחנו דואגים לקידום התוכן בקבוצה פעילה בפייסבוק, ברשתות החברתיות ובאמצעות קידום האתר.

ממלאים את הטופס ומצטרפים

ריכזנו עבורכם כמה מהשאלות הכי בוערות

נבחרת הכותבים שלנו מתגבשת כל הזמן. היא כוללת אנשי עסקים מומחים בתחומי השיווק, הפיתוח העסקי, הייעוץ הארגוני והעסקי, ניהול, דיגיטל, תוכן ופיננסים. מתוך הרצון ליצור במקום אחד קהילה שמשתפת בנדיבות ובאחריות מהידע שלה, אנחנו שמחים תמיד להכניס למאגר הכותבים מומחים חדשים.

כדי להצטרף ככותבים צריך למלא את הפרטים בטפסי ההצטרפות. לאחר מכן, ניצור קשר לגיבוש שיתוף הפעולה ונושאי הכתיבה. אנחנו פותחים את שערי הקהילה לכל מי שירצה לתרום מהידע שלו, באחריות, מקצועיות ואמינות מלאה – אבל דואגים לבדוק לפני שהתוכן רלוונטי, עדכני ומעניין.

לצד האפשרות לתרום לקהילה דרך שיתוף ידע מקצועי, ההצטרפות לנבחרת הכותבים מספקת הזדמנות לפתוח אפיק שיווקי חדש. סמארטקטינג היא פלטפורמה שיווקית לכל דבר – אנחנו יוצרים עבור הכותבים שלנו חשיפה לתוכן דרך שיתוף בקבוצת הפייסבוק של הקהילה, קידום ברשתות החברתיות – מפייסבוק ועד לינקדאין וקידום האתר כך שיגיעו אליו כל הזמן אנשים חדשים. כל הדברים האלו מייצרים חשיפה עבור הכותבים שלנו, שיכולים להתחבר לקהל שלהם דרך שיתוף ומתן ערך אמיתי. 

מבחינת התוכן והן מבחינה לשונית. עם זאת, אנחנו דואגים לקרוא את כל המאמרים ולתת את אישור הפרסום הסופי. 

אנחנו שואפים שהתוכן שיועלה לאתר יהיה איכותי, קריא ורלוונטי ומבקשים מהכותבים שלנו להקפיד על מבנה נכון של מאמר, לבצע הגהה ולדאוג שהמאמר קריא הן

קהילת עולם השיווק החדש – Smartketing  מחכה לכם גם בפייסבוק. הקבוצה מונה כיום כמה מאות אנשים וגדלה כל הזמן. בקהילה הפייסבוקית שלנו אפשר להעלות שאלות ודיונים בנושאים החופפים לנושאי התוכן כאן באתר, להתייעץ, לשמוע פידבק או לחלוק מידע רלוונטי. 

סמארטקטינג היא קהילת בעלי עסקים ויזמים שנולדה מתוך הרצון לשבור כמה מיתוסים לגבי נושאים כמו שיווק, ניהול העסק, דיגיטל, פיננסיים ועוד. רצינו לרכז תחת קורת גג אחת מומחים שיכולים להגיש תוכן רלוונטי, נדיב ועדכני על הנושאים האלו ועל נושאים נוספים שמעסיקים אותנו כבעלי עסקים ולאפשר להם לקבל חשיפה לתכנים, תוך כדי שיתוף עם הקהילה שמסביב. 

צירפנו לקהילה אחת, שכל הזמן גדלה, אנשים שאוחזים במידע מדויק, מקצועי ואיכותי שלא נשען על טרנדים חולפים או שמועות, אלא יש בו אמת רלוונטית, פרקטית וחשובה. הקהילה פועלת כאן באתר, בקבוצת פייסבוק ובזירות נוספות ברשתות החברתיות. וזוהי רק ההתחלה.

 אנחנו מתייחסים לסמארטקטינג כעוד פלטפורמה שיווקית, פלטפורמה שבעצם חוצה בין אתר, רשתות חברתיות, קהילה שוקקת חיים ופלטפורמות שיווקיות נוספות. מי שכותב ומעניק ערך לקהילה שפועלת כאן, זוכה לחשיפה משמעותית בכל המקומות האלו ויוצר לעצמו בעצם אפיק שיווקי חדש. 

היה לנו חשוב שלצד שיתוף במידע רלוונטי ויצירת קהילה שחולקת ומייעצת, כל אחד מהכותבים שלנו יהנה מתמורה שיווקית לעשייה שלו.

 מאחורי סמארטקטינג נמצאים יזמים בתחום השיווק הדיגיטלי, יועצי שיווק ובעלי עסקים מנוסים, שפועלים בתוך הקהילה העסקית כבר לא מעט שנים. עם זאת, בחרנו לשים את עצמנו מאחורי הקלעים כדי לאפשר לקהילה לצמוח באופן שווה, ללא אג'נדה מסחרית. 

אנחנו שואפים שהקהילה תהיה מגוונת ויהיו בה יזמים מכל קצוות העשייה העסקית, אשר תורמים בשמחה מהערך והמקצועיות שלהם וזוכים לחשיפה משמעותית בקרב אנשי הקהילה.

סגירת תפריט

יש לך אירוע?

שלח.י לנו את הפרטים